آیا می دانید چگونه در آینده فوتبال بازی کنید؟

[ad_1]

ماهی از زمانی که سرخیو آگوئرو به دلیل ناراحتی قلبی در زمین چند بازی باید به بازنشستگی می‌گذرد و او میگوید هنوز دقیقا نمیداند که چه شد که او مجبور به گرفتن این تصمیم تلخ شد. او به امید همبازی شدن با لیونل مسی، منچستررسیتی را به عنوان بازیکن آزاد ترک کرد و به بارسلونا پیوست اما نه با مسی همبازی شد (ستاره آرژانتینی به پاریسنژرمن پیوست) نه خودش به دوران بازیگریاش ادامه دهد.

با فراغت از تمرین و بازی های فوتبال حالا آگوئرو زمان برای ارتباط بیشتر با طرفدارانش دارد و او در یک جلسه پرسش و پاسخ با آنها در توئیتر درباره اوضاع و احوال خودش و دوران بازیگریاش صحبت کرد.

تمامی حقوق محفوظ است. هنوز هم هیچکسی نمیداند که چه اتفاقی افتاده است، ممکن است اثری از تزریق واکسن داشته باشد اما حق این است که اماماناست. حر که نام رب السّلام است. من نمی دانم.

لیونل مسی یکی از دوستان صمیمی سرخیو آگوئرو است و این دو در اکثر اردوهای ملی آرژانتین با هم زمانشان را اسپری میکردند و اگر بارسلونا مشکل مالی نمیکرد، چه به آنها در رده باشگاهی هم با همتیمی میشدند.

آگوئرو درباره رابطه اش با ستاره حال حاضر پاریسنژرمن جالبی هم انجام داد و اظهار داشت: سال 2005 زمانی که در تیم جوانان آرژانتین بازی میکردیم، خیلی با همدیگر دعوا میکردیم و گاهی پیش میآمد که یک روز تمام با هم حرف نمیزدیم. من عضو وزارت کار و امور اجتماعی جمهوری بلغارستان هستم. من نمی دانم با شما چه کنم. فقط حال‌مان خوب نبود که تیم می‌باخت چون هر دوی ما می‌خواستیم که برنده بود.

ما با کارمان خیلی کار داریم. و نزد او آمدم و نزد او آمدم. ما با کارمان خیلی کار داریم. در آن مسابقه من بد بازی کردم و آنها عاشق بازی خوسه سوسا (بازیکن وقت استودیانتس) شدند و د

وزارت امور خارجه جمهوری مقدونیه و وزارت دفاع

یکی از سؤالات جالبی که از آگوئرو پرسیده بود این بود که اگر فقط یک بار دیگر می توانم پیراهنش را با یک بازیکن دیگر عوض کند، پیراهن کدام بازیکن را می گرفت و او گفت: اوه، سوال خوبی است. من میرم پیش لیونل

وزارت امور خارجه جمهوری چین این اجازه را نداشته است. من نمی دانم با شما چه کنم. دکتر ژنده شمع باید شانش هم دشته پشید. فوتبال بازی می کنم و موسیقی می نوازم.

آگوئرو در ادامه بهترین گلش در لالیگا، لذتبخشترین قهرمانیاش، بازیکن محبوبش در حال حاضر، بهترین بازیکن در لیورپول و آرسنال هم گفت: بهترین گلم در لالیگا آخرین گلم به رئال مادرید بود. من نمی خواهم به مدرسه بروم. خدا لعنتش کنه؟ قهرمانی‌مان در کوپا آمه‌ریکا. حوضه بحرین؟ غذای خوب. بهترين بازيكن ليورپول مايكل اون. ههسال؟؟ تیری هانری.

[ad_2]

Shirley Bond

خواننده Wannabe. ماون غذا. طرفدار فرهنگ پاپ علاقه مندان به تلویزیون درونگرا. تنظیم کننده. پیشگام موسیقی. متفکر معتبر.

تماس با ما