بهترین ها

[ad_1]

کلاهبرداری نتیجه پژوهشی تازه نشان می دهد که وضعیت در مورد عوارض جانبی ناشی از آن برای بدن فرد یک تا پس از مثبت شدن پنج ماه ممکن است که نتیجه آن سه ماه باشد.

هه گزارش فراو به نقل از الجزیره ، پژوهشی تازه توسط تیمی از پژوهشگران مرکز کنترل و بحران از بیماریهای ایالات متحده آمریکا (CDC) هدایت شده و در آن 338,024 فرد زیر 20 سال و 1,790,886 نفر دیگر که 20 سال بودند و یا تعداد بیشتری از افراد مورد بررسی و برای تشخیص کووید -19 مورد آزمایش قرار گرفتند. قرار با تشکر. ما خیلی کار داریم، به ما خوش می گذرد، زندگی خوبی داریم، زندگی خوبی داریم. هر علامتی که در 18 ماه تا 7 روز پیش از آزمایشی وجود ندارد، اما در طول دوره 150 روزه پس از آزمایش ثبت شده به عنوان یک تشخیص تازه در نظر گرفته شده است.

این تیم پژوهشی دریافت کرد که برخی از گروه‌هایی که نظارت بر قرار داد و آزمایش کوید -19 آن‌ها مثبت به دلیل شدت علائم در بیمارستان بستری بودند در حالی که برخی دیگر را می‌توان در خانه تحت مدیریت قرار داد.

آنها دریافتند که تشخیصهای تازه تنگی نفس، ناهنجاریهای ضربان قلب و نوع 2 را در مورد تست کووید دریافت کرده اند.

به علاوه، مشخص شد که این شرایط در میان افرادی که آزمایش می‌کنند مثبت هستند، اما در بیمارستان‌ها در مقایسه با آن‌هایی که نتیجه‌شان نتیجه‌شان منفی بوده شایعتر است با این حال، تفاوت آن چنان مشخص نبود. در میان گروههای جوان تر، اضطراب و افسردگی در بیمارانی که آزمایش کووید -19 مثبت داشتند، در مقایسه با آنهایی که آزمایششان منفی بود بدون توجه به وضعیت بستریشان در بیمارستان شایعتر بود. در آزمایشی که آزمایش مثبت بود ماه و علائم در این افراد به حدی شدید بود که نیاز به ونتیلاتور برای کمک به آن وجود داشت که حتی پنج پس از آزمایش اولیه از درد عصبی و عضلانی و هم چنین مشکلی از خواب رنج می بردند.

تمامی حقوق محفوظ است. مهم این است که ما حق استفاده از نظام آمریکا و آمریکا و آمریکا را نداریم. سپس سیستم ایمنی شروع به حمله به بافت های سالم بدن از جمله لوزالمعده، قلب و ریه ها می کند و خطر ابتلا به بیماری، بیماری های قلبی و تنگی نفس را افزایش می دهد.

تیم پژوهشی می گویند که این مطالعه نیاز به متخصصان مراقبت های بهداشتی و بیماران را برای نظارت بر علائم و شرایط تازه پس از ماه اول بروز SARS-CoV-2 به ویژه برای افرادی که به دلیل حاد کوید -19 نیاز به بستری شدن در بیمارستان های برجسته دارند. می‌سازد.

[ad_2]

Brendon Rice

نادر موسیقی لاعلاج. خالق تایید شده متعصب تلویزیون پیشگام غذا. یک قهوه ساز به طرز خشمگینی فروتن.

تماس با ما