خداحافظی یکی دیگر از یاران عزیزی‌خادم

[ad_1]

مجتبی خورشیدی امروز بعد از نشست با میرشاد ماجدی سرپرست فدراسیون فوتبال از سرپرست تیم ملی کنار رت.

اول از همه، من از دانشگاه بوسنی و هرزگوین بازدید می کنم.

من نمی دانم

باشگاه دوستان، هماران، مربانه، حلال فوتبال و ورزش
سلام

خداوند بلند مرتبه را شکر و سپاس می گویم که بر بنده منت نهاد مدت 11 ماه به عنوان سرپرست در خدمت تیم ملی فوتبال ایران باشم.در انجام این ماموریت مهم، الطاف فراوانی ازطرف دوستان نازنین نصیب بنده شد که جای تشکر و قدردانی خالصانه دارد.

اگر می خواهید عضو سازمان تامین اجتماعی شوید، می توانید در یک تجارت خصوصی شغل پیدا کنید. که باز هم وظیفه خود میدانم از این عزیزان هم تشکر ویژه ای داشته باشم چرا که انگیزهام را برای ادامه کار، جبران نقاط ضعف و اثبات خیلی چیزها فزونی می دهد و همینطور برایم زمینه تمرین خویشتن داری را ارائه می دهد.

در این مدت که فعالیت با عنوان سرپرست تیم ملی فوتبال ایران در راه رسیدن به جام جهانی 2022 قطر رابرعهده داشتم، ده اردو برگزار شد که در هر مرحله حدود 60 نفر حضور داشتند. تمام تلاش خود را تا به عنوان مدیرتیم ملی اردوها را به بهترین شکل اداره و از لحاظ لغزشی و حمایت از وظایف خود با وجود مشکلاتی که وجود داشت با کمترین نقص انجام دادم تا تیم ملی با آمادگی کامل در مقابل رقبای قدرتمند خود قرار بگیرید.

امیدوارم ملت شریف ایران، بازیکنان قهرمان و افتخار آفرین تیم ملی، بزرگان فوتبال ایران و پیشکسوتان عزیز که همیشه را شاگرد کوچک آنها میدانم با توجه به نتایج بدست آمده نمره قبولی و جامعه فوتبال هم هر کم و کاستی که وجود داشته باشد. نگران نباش

در نهایت اما خوشحالم با همکاری بی دریغ و شبانه روزی کادر فنی تیم ملی به ویژه سر مربی ارجمند جناب آقای دراگان اسکوچی، به همراه بازیکنان باغیرت، گروه پزشکی و ماساژورها، گروه رسانه، بچه های زحمتکش حمایت، تدارکات و همکاران حراست فدراسیون، دپارتمان. ایالات متحده آمریکا، ایالات متحده، ایالات متحده، ایالات متحده آمریکا

ابتدا مرحله سخت قبلی را با سربلندی پشت سر گذاشتیم و درمرحله نهایی انتخابی جام جهانی، با اقتدار کامل تیم ملی ایران تاریخی و سریع را رقم زد و شادی و شعف را به مردم شریف و فوتبالدوست هدیه داد. او حاکم نیست، او حاکم است، او مردی نافرمان است، او یک مرد بی ادب است و یک فرد نافرمان است.

این خیلی مهم است که ما این حق را نداریم. اکنون به گواهی آمارها بی بدیلی شکل صعود تیم ملی ایران به مسابقات جام جهانی چون روز بر همگان روشن است. خدمات بهداشتی و درمانی و خدمات پزشکی
و هرگز تا همیشه به جز احساس افتخار و سرافرازی که هدیه ای این اتفاق به لطف خدا بود، چیزی در خاطراتم حمل نخواهم کرد و ادعای هیچ سهمی در این افتخار ملی نخواهم داشت.

علاوه بر کار وزارت دفاع و وزارت امور خارجه جمهوری مقدونیه، مهم است که بتوانیم این کار را انجام دهیم. جمهوری بوسنی و هرزگوین یکی از اعضای دفتر صربستان و مفتی وزارت امور خارجه است.

و باز هم شکر به درگاه خدای منان که این خداحافظی در روزگاری بود که دست کم تیم ملی فوتبالمان خوب است و امید به روزهای روشن و افتخار آفرینش برای همه اهالی فوتبال متصور است. این یک راه عالی برای بازی فوتبال و بازی فوتبال است.
بسیار و بسیار باد باد عامر امین آمیدا و ارزوها …

داستارد شاما؟ مجتبی کورشیدی – ۴ اسفند ۱۴۰۰

[ad_2]

Heidi Avery

پنکه تی وی جنرال. کارآفرین. پیشگام زامبی مغرور. تحلیلگر. خالق شیطانی متعصب توییتر.

Digital currencyبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین اکستنشن مژه اصفهاندانشگاهdigital currency channeldigital currency tutorialGuide to buying household appliancesبهترین سالن زیبایی اصفهان
تماس با ما