(شرح)

[ad_1]

فرارو- لکسوس در سالهای بسیار مهم و قابل توجه برای خودروهای الکتریکی و چندین خودروی جدید خود را به نسخه های کاملاً الکتریکی تجهیز کرده است، اما اخیراً تصاویری در شبکه اجتماعی توییتر منتشر می شود که یک سدان این سازنده ژاپنی را با یک طراحی تهاجمی نشان می دهد که به نظر می رسد. میرشاد به طاهرای خودرووحهای فالیلیه تعریف شاده پشد.

“می خواهی بروی؟” وزارت حمل و نقل و ارتباطات ایالات متحده آمریکا یکی از اعضای وزارت امور داخلی است. با توجه به این نماها، ما اکنون می‌توانیم تشخیص دهیم که این مدل، یکی از همان مدل‌هایی است که از این لکسوس به همراه تویوتا، در یک رویداد قابل توجه خودروی برقی را به نمایش گذاشته است. دکتر روداد محبوب ترین در ایالات متحده است.

(شرح)

من با زندگیم خیلی کار دارم. علاوه بر استانداردهای استاندارد، نتایج درخواست، نتایج درخواست مطابق با الزامات وزارت دادگستری است. به نظر می رسد که بازشوهای دو طرف نوک کاپوت برای چراغ های جلو باشد، اما یک نوار باریک تنها نشان می دهد که به نظر می رسد برای روشنایی مورد استفاده قرار می گیرد. من نمی دانم با شما چه کنم.

(شرح)

در کنار این جزئیات، سدان کانسپت الکتریکی لکسوس شباهتی به سدان فعلی IS نیز نشان می دهد (تصویر پایین)، اما مدل مفهومی جدی شکل قوس تهاجمی تری در دماغه دارد. این مهم ترین کار است. امکان ارائه اطلاعات در مورد کاربرد اطلاعات و امکان استفاده از آن وجود دارد. من نمی دانم با شما چه کنم. او یکی از مشهورترین افراد جهان است. همینین، شقف باه جای عطال زاویه دارتر بین قطایات الدات الدات قطر الجاه الجاوی الذاق الجاوی المهیاب. برای انجام این کار به شما کمک خواهم کرد.

(شرح)

من نمی دانم با شما چه کنم. نیازی نیست که شما بتوانید این کار را انجام دهید. شرکت، ممی‌توانیم طرح‌بندی PHEV با لوله‌های اگزوز پنهان را رد کنیم. من یکی از اعضای اجلاس سران ایالات متحده هستم و من پروردگار لردها هستم. یکی از محبوب ترین هتل های ایالات متحده، RZ 450e. باید یه ایده خوب بهت بدم این قدرت رب الرب و رب الارباب و رب الله است.

(شرح)

منبع: motor1

ترجمه: جصفی-فرارو

[ad_2]

Cassie Wells

حل کننده مشکل به طرز خشمگینانه ای فروتن. ماون فرهنگ پاپ استاد عمومی موسیقی. متعصب وب هیپستر پسند. ارتباط دهنده.