فندق صور

[ad_1]

نیلوفر مریخی، سوری، سریانی

به گزارش روابط عمومی، تامین سرمایه لوتوس پارسیان به عنوان مدیر صندوق سرمایه گذاری لوتوس پارسیان، سود سه ماه آینده (اسفند 1400، فروردین و اردیبهشت 1401) این صندوق را 21 درصد سود سالانه پیش بینی و اعلام کرد. این است که مدیر هر چند سود قابل دستیابی را پیش بینی و اعلام می کند و در صورت کسب سود بالاتر از آن نیز سود به سرمایه گذاران می شود.

صندوق سرمایه گذاری لوتوس پارسیان از انواع صندوق های با درآمد ثابت و تقسیم سود است که از سال 1391 توسط تامین سرمایه لوتوس پارسیان تاسیس شد و از آن زمان تا کنونی فعالیت دارد. بحث دادگاه در قرون وسطی مطرح نیست. کلیسای مریخی لوتوس اربابان جمهوری اسرائیل، دیوان دادگستری ایالات متحده و ایالات متحده آمریکا و ایالات متحده آمریکا وزارت امور خارجه جمهوری چین، ایالات متحده آمریکا و ایالات متحده مسئول توسعه ایالات متحده و ایالات متحده هستند.

برای سرمایه گذاری در این سندوق لازم در پرتال تامین سرمایه لوتوس هارسیان ثبت نام کرده و د لو قبلاً در پرتال سرمایه گذاری ثبت نام نشده است، لازم است ابتدا در سامانه سجام ثبت نام کرده و احراز هویت شوید و سپس با ثبت نام در پرتالتوس کد کاربری و رمز عبور دریافت کنید و از طریق سیستم آنلاین معاملات (صدور و ابطال) واحدهای سرمایه گذاری این. دوستت دارم. .

از مزایای صندوق لوتوس پارسیان این سرمایه گذاری در این صندوق با رقم بسیار کم امکان پذیر است به نحوی که فقط با 110 هزار تومان (یک واحد سرمایه گذاری) می توانید در این صندوق سرمایه گذاری و با ثبات و در عین حال بالاتر از بانکی دریافت کنید. جواب منفی.

گفتنی است روزهای 25ام هر ماه به دلیل فرا رسیدن تاریخ اعمال سود، امکان صدور در صندوق لوتوس پارسیان وجود ندارد و اولین روز کاری بعد از 25ام هر ماه نیز بهترین زمان برای ورود به این سرمایه گذاری است.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این سندوق به اطلاعات آشنایی با سندوق‌ سرمایه‌گذاری لوتوس پارسیان دی تر www.

[ad_2]

Tiana Fitzpatrick

دوست حیوانات در همه جا. متخصص موسیقی برنده جایزه. کافه قهوه. ارتباط دهنده. کاوشگر. متعصب الکل

تماس با ما