ماهاراشترا

[ad_1]

ما در وسط ناکجا آباد هستیم، ما در میانه ی هیچ هستیم. پلیس مشهد از آغاز طرح مبارزه با مبارزه با سرقت خبر داد و افزود: این طرح با کارگیری همه نیروهای پلیس در کلانتریها و پلیس آگاهی آغاز شده است تا پایان تعطیلات نوروزی ادامه میابد.

به گزارش خراسان، سرهنگ حسین دهقان پور گفت: با توجه به ایام پایانی سال و در آستانه نوروز، به دلیل مسافرتها یا دید و بازدیدهای فامیلی، وسوسه سارقان برای دستبرد به اموال مردم نیز بیشتر می شود به همین دلیل طرح مبارزه با خطر از منازل بیشتر می شود. دل و قلب دنیا و قدرت دنیاست. مقام ارشد مدیریت گفت: در اولین مرحله از اجرای این طرح چند کلانتری ها، پاسگاه ها و پلیس آگاهی به طور مشترک وارد عمل شدند و بررسی های گسترده ای را برای شناسایی باندهای سرقت و سارقان سابقه دار شروع کردند.

رئیس پلىس مشهد در ادامه به دشتگیرى سرهنگ حسین دهقان پور گفت: به دنبال گزارش دستبرد به یک واحد آپارتمانی در بولوار شهید فرامرز عباسی، مرکز تحقیقات مرکز تحقیقات میدانی را در این باره آغاز کردند که یکی از ساکنان مجتمع مسکونی از مشکوک دو جوان پرایدسوار در محل سخن گفت و فرد فرد بود. روزنوشت اهالیه هش تهسوری رابا به ماموران نانشان داد ده حازه ستاره جب و خوشورن روی شیشه احابد حدید. او به نیروی انتظامی گفت: وقتی تصویر ستاره مانند زیبایی را روی شیشه عقب پراید ناشناس دیدم، خیلی مجذوب آن شدم و به همین دلیل با گوشی تلفنم از آن تصویر عکس گرفتم!

فرمانده حافظان امنیت در مشهد ادامه داد: همین سرنخ کافی بود تا جست و جوهای پلیس برای یافتن مالک پراید به نتیجه برسد، ولی بررسی ها نشان داد که مالک پراید فردی معتبر است و در روز حادثه، خودرو در اختیار فرزندش بوده است، به همین دلیل است. برای شما بسیار مهم و بسیار مهم و بسیار مهم است.

همه مردم شاهدان، مردم جهان، مردم سرزمین جهان، مردم جهان، مردم، این دختر با همدستی خواستگارش همه شماره تلفن ها و پیامک های ارسالی بین را از گوشی اش پاک کرده بود، ابتدا منکر رابطه با جوان 21 ساله شد، اما وقتی فهمید کارآگاهان از ماجرای خواستگاری دارند، به ناچار لب به اعتراف گشود و گفت. : از حدود 18 ماه قبل با او در پارک آشنا شدم، اما در این اواخر به خواستگاری ام که پدرم با ازدواجمان مخالفت کرد، چون او شخص دار بود، اما به ارتباط با او ادامه دادم و در این شرایط از همسایگانمان. من خوشحال نیستم. دانستن نحوه انجام و نحوه استفاده از آن بسیار مهم است.

از اول ماه، از اول سال، از اول تا آخر ماه، مهم ترین و مهم ترین چیزها از همه مهمتر است.

آن روز هم به اتفاق یکی دیگر از دوستان خواستگارم به اموال منزل همسایه دستبرد زدیم و آنها هر چیز قابل حمل ماشین لباسشویی دوقلو، تلویزیون، لپ تاپ و … را با پراید زدند. سرنگ حسین دهقان پور با اشاره به دستگیری سومین عضو این باند خاطر نشان کرد: عضو دیگر باند لپ تاپ را به یک فروشگاه لوازم صوتی و تصویری فروخته بود که مالخر نیز دستگیر شد و تحقیقات در این باره ادامه یافت.

دستبرد به منزلی در الهیه

رئیس پلیس مشهد همچنین به دستگیری سارقی اشاره کرد که با همدستی دیگر دوستانش به منزلی در منطقه الهیه دست زده بودند، اما با هوشیاری نیروهای کلانتری شهر ناجا به دام افتادند.

وی درباره جزئیات این سرقت افزود: مال باختهای که در سایت دیوار لپ تاپ سرقتی از منزلش را شناسایی کرده است که قصد فروش آن را داشته است، خیلی سریع موضوع را به ماموران مدیریت اطلاعات داد و بدین ترتیب گروهی از نیروهای تجسس با نظارت سرهنگ فیاضی انجام می شود. (رئیس کلانتری شهرک ناجا). مقام ارشد مدیریت مشهد ادامه داد: پلیس در یک قرار صوری را در خیابان جلال آل احمد به دام انداختند و در بازرسی از منزل وی برخی از اموال شاکی را کشف کردند.

به گفته سرهنگ حسین دهقان پور، در حالی که بررسی های پلیس برای شناسایی عوامل مرتبط با این گروه در پلیس غرب مشهد (قاسم آباد) ادامه دارد که مال باخته این پرونده مدعی است، سارقانی که به منزلش در خیابان الهیه 35 دستبرد زده اند. ، د و و و و و و و و و ۲۵۰ ۲۵۰ ۲۵۰ ۲۵۰ ل ی……………………..

فرمانده انتامی مشهد در یایان تاجید

[ad_2]

Olive Herman

سفر نینجا. زامبی نرد. متخصص فرهنگ پاپ معتاد آبجو ماون وب کارشناس مغرور غذا تنظیم کننده. دردسر ساز. خالق مشتاق

تماس با ما