ممنوعیتی دیگر در مشهد؛ بازی گی شد!بر اساس دستور معاون دادستان و انقلاب مشهد، برگزاری بازی در قهوه خانه های مختلط سطح شهر ممنوع است.

«بر اساس دستور معاون دادستان مشهد و انقلاب، برگزاری هرگونه بازی مختلط در کافه بازی ها ممنوع است. «در صورت عدم رعایت، مهر واحد صنفی و رئیس واحد صنفی باید مسئولیت شخصی داشته باشند.» انتقاد در فضای مجازی.

مرتضی اسکافی، رئیس انجمن تولیدات فرهنگی، بازی و سرگرمی مشهد با تایید این نشریه اظهار داشت: در سال 1397 کافه ها و بازی ها به اتحادیه فرآورده های فرهنگی، بازی و سرگرمی واگذار شد. در این مدت جلسات متعددی با صاحبان و بازیگران آنها برای حل مشکلات این سریال ها برگزار کردیم. بسیاری از مشکلات حل شده است، اما دادستان معتقد است که هنوز مشکلات وجود دارد.

وی افزود: با دستور اسماعیل رحمانی معاون دادستان مشهد و سرپرست دادسرای 6 مشهد کلیه قهوه خانه های مشهد پلمب و یا اخطار شده است. کافه ها و زمین های بازی متعهد به خدمت رسانی به مردان و زنان در شیفت هستند.

اسکافی با اشاره به تعطیلی تمام قهوه خانه ها و شهربازی های مشهد گفت: در مشهد 40 مجتمع به نام کافه و شهربازی داریم که همگی در حال حاضر تعطیل هستند. همچنین 5 مجموعه نیز درخواست ابطال پروانه خود را داشته اند.

وی با بیان اینکه اتحادیه محصولات فرهنگی، بازی و سرگرمی به دنبال راه اندازی مجدد کافه های بازی است، گفت: یکی دیگر از دغدغه های دادستانی سناریوی مافیایی است که تلاش می کنیم آن را به فرهنگ ایرانی نزدیک کنیم.

رئیس اتحادیه فرهنگی، بازی و سرگرمی مشهد گفت: متأسفانه اخبار، عکس ها و فیلم هایی از قهوه خانه های قمار غیرمجاز در فضای مجازی منتشر شده و به دست معاون دادستان رسیده است که در آنجا اتفاقاتی افتاده است که دادستانی اینگونه تعبیر کرده است. ترویج فساد: «با این حال، این مسائل نگرانی هایی را ایجاد کرده است که کاملاً موجه است.

اسکافی گفت: در متن نامه دادستان آمده است که نشستن دختر و پسر در کنار هم باعث ابتذال و جریحه دار شدن عفت عمومی شده است. در نتیجه موجب فعل حرام می شود و درآمد حاصل از آن حرام است. در همین راستا با هادی شریعتیار معاون حقوقی عمومی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری خراسان رضوی و معاون وی دیدار و راهکارهایی برای حضور همزمان زن و مرد ارائه کردیم. همچنین جلساتی در دادسرا برای بررسی پیشنهادات تشکیل شد.

وی تاکید کرد: هنوز دستور جدیدی به ما ابلاغ نشده است و تا تصمیمات بعدی دادستان باید با همین شرایط نسبت به بازگشایی قهوه خانه ها، بازی ها و ایجاد اقبال عمومی اقدام کنیم. ما معتقدیم قهوه خانه ها با نظر دادستان و مردم می توانند به کار خود ادامه دهند. فضای بازی های فکری و کافه ها خانوادگی است و اجرای دستور دادستانی همکاری خانواده ها را می طلبد.

رئیس انجمن فرآورده های فرهنگی، بازی و سرگرمی مشهد با اشاره به برنامه ریزی های پیش از اتحادیه، افزود: در حال حاضر در حال برنامه ریزی برای برگزاری مسابقات بازی های مافیایی هستیم. همچنین یکی دیگر از برنامه های اتحادیه برای دهه فجر برگزاری مسابقات و ایجاد نرم افزار کافی نت های قمار است که اپراتورهای مجاز در آن ثبت نام می کنند و افراد می توانند با ثبت نام با این نرم افزار به قهوه خانه ها مراجعه کنند. همچنین بازی ها باید به صورت جنسی برگزار شود و برای خانم ها مدیر زن و برای آقایان مدیر مرد باشد.

Charlie Owens

تحلیلگر هاردکور طرفدار عمومی فرهنگ پاپ. خالق مادام العمر تنظیم کننده. اهل سفر. متخصص وب متعهد

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین مشاور کنکورخبربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانGuide to buying household appliancesدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency tutorialdigital currency channel