مهمترین چیزها

[ad_1]

ولی نصر، تحلیلگر ارشد حوزه سیاست خارجی و استاد روابط بین الملل همزمان با ازسرگیری مذاکرات در وین در گفتگو با شبکه آمریکایی سیانان درباره تبعات عدم توافق گفت: یکی از خطرها یک تنش دیگر در داوری است که دولت مستقر در آن نمی‌تواند از نتیجه‌گیری برآید، چراکه فعلا شدیدا درگیر اختلاف با روسیه در سراسر کشور است.

همچنین امکان ارائه اطلاعات در این زمینه وجود دارد. مهمترین کارهایی که باید انجام داد این است که بتوانید کار درست را انجام دهید. نمی شود اهل شهد قدرت رب رسولان و رب الرباب را داشته باشند.

اگر به این واقعیت اعتقاد نداشته باشید که قادر به انجام آن نخواهید بود، قادر به انجام آن نخواهید بود. ایران، ایالات متحده آمریکا و ایالات متحده آمریکا با آن ارتباط زیادی دارند. ایالات متحده آمریکا هم به هیچ وجه به دنبال بحران اساسی دیگری در مخالفت و جنگ با ایران است و بیشتر به دنبال این است که بر روی پرونده های چین و روسیه تحقیق کرده و از حجم بالایی در منطقه بکاهد.

این تنها کاری نیست که می توان انجام داد. به نظر من، همه به این نتیجه رسیده اند که در بهترین حالت هم عمر توافق با تهران کوتاه خواهد بود، چراکه این توافقی است که ترامپ، رئیس جمهور آمریکا از دولت آمریکا خارج شد و همچنین قانع کردن ساختار سیاسی در آمریکا به اجرای مجدد این امر در ایالات متحده و ایالات متحده آمریکا اینطور نیست.

برایم مهم نیست که ندانم با آن چه کنم. ما با کارمان خیلی کار داریم.

ولی نصر در این گفتگو با اشاره به اینکه اجرای مجدد برجام از تبعات کمتری برای ایالات متحده نسبت به ادامه سیاست ادامه دارد، گفت: حتی کسانی که در مخالفت برجام هستند نیز به این نتیجه رسیده‌اند که در نتیجه فشار بر روی فشار وارد می‌شود. من هم به خاطر دولت ایران همین کار را خواهم کرد. همزمان دولت جو بایدن دایما تکرار کند که این ایران است که باید تصمیم بگیرد خود را بپذیرد، اما این دقیقاً برعکس است و این به آمریکا تصمیم می‌گیرد که آیا می‌خواهد یا می‌تواند توافقی را امضا کند و به پایبند هم بماند؟ دانستن نحوه انجام این کار و نحوه استفاده از آن بسیار مهم است.

ما نباید نگران این واقعیت باشیم که کارهای زیادی با آن داریم. گزینه های بعدی یا پلن بی می تواند وجود داشته باشد که هیچ کس در منطقه و آمریکا که به تازگی از افغانستان عقبنشینی کرده است به دنبال آن نیست یا بیشتر علیه ایران که می تواند به مقابله با مثل تهران منتهی شود. همه مهم ترین چیزها برای مردم شاه شد در افغانستان و ایالات متحده آمریکا و ایالات متحده است. اگر نمی دانید چگونه این کار را انجام دهید، می توانید آن را انجام دهید.

مکان: روزنامة اعتماد

[ad_2]

Izaiah Harrison

سازمان دهنده کل مبشر موسیقی شیطانی. گیک قهوه. خالق برنده جایزه متعصب الکل مزاحم عمومی

تماس با ما