میخواهی راجع بهش صحبت کنیم؟

[ad_1]

اگر خرید برنج خارجی و ارقام پرمحصول ارزان قیمت ایرانی هستید، علاوه بر خرید اینگونه برنج ها از سامانه بازرگام می توانید برنج هندی، پاکستانی و تایلندی را با نرخ گذاری و در بسته بندی شرکت بازرگانی ایران از فروشگاه های زنجیره ای و میادین میوه و ترهبار خریداری کنید.

به گزارش همشهری، مشاهدات گزارشی است، افزایش قیمت برنج مرغوب ایرانی در کنار کاهش مصرف مصرف کنندگان، باعث افزایش قیمت برنج ارزانقیمت خارجی و ارقام پرمحصول برنج و برخی از انواع برنج نیمدانه و لاشه برنج در بازار خرده فروشی می شود.

با این شرایط تنظیم بازار رشد به طور مستقیم این ارقام را از طریق فروش اینترنتی در سامانه بازرگام، فروشگاه های زنجیره ای و میادین میوه و ترهبار را در دستور کار قرار داده اند.

با وجود این، انواع برنج خارجی و پرمحصول ایرانی خارج از بسته بندی جیتیسی (شرکت بازرگانی دولتی) و با قیمت های خرده فروشی بالاتر در فروشگاه های زنجیره ای و فروشگاه های اینترنتی به مشتریان عرضه می شود.

با این که اگر این نوع برنج ها را با کمترین قیمت و با توجه به نرخ قانونی تصویب کنید، باید آن را در بسته بندی شرکت بازرگانی دولتی و قیمت تصویب هر نفت 12 هزار و 500 تومان به ازای هر نفت برنج تایلندی، 20 هزار و 50 تومان برای برنجی و برنجی و 500 تومان تعیین کنید. 18 هزار و 500 تومان برای مدرسه موسیقی و هنرهای زیبای Benghand’s Handyman’s

علاوه بر این، 2 رقم برنج پرمحصول ایرانی، شامل برنج شیرودی به قیمت هرکیلوگرم 42 هزار تومان و فجر به قیمت هر قیمت باز 32 هزار تومان در سامانهرگام عرضه می شود.

زوجج هارجی

بهگفته اسماعیل قادریفر، سازمان مرکزی تعاون روستایی، توزیع برنج تنظیم بازاری از پنجشنبه 19 بهمن ماه، با نرخ تصمیم گیری در فروشگاه های زنجیره ای سراسر کشور آغاز شده است.

اسماعیل قادریفر با اشاره به عرضه برنج ایرانی فجر در سامانه های توزیع هوشمند از روزهای آتی آغاز می شود، میگوید: عرضه برنج ایرانی با تصویب از طریق پلتفرم های تولید کالای اساسی آغاز می شود.

وو توضیح می‌دهد: فقط در روز جمعه ۲۲ بهمن ماه ۲۴ تن برنج در تهران عرضه می‌شود.

مدیر شرکت بازرگانی دولتی ایران نیز از توزیع 100 هزار تن برنج با هدف حفظ آرامش بازار، حمایت از اقشار آسیب پذیر و کنترل قیمت این محصول در بازار خبر داده و میگوید: تصمیم قرارگاه امنیت وزارت جهاد کشاورزی، این مقدار برنج از طریق شبکه های منتخب. توسیا، نیژیر فروشتهاهای زنزهریهایا، تاتوونیههای ماصارف سرسریری.

اخراج شدن کار سختی نیست، اما استفاده از آن ممکن نیست.

ما آنلاین هستیم

مدیرکل بازرگانی داخلی کالاهای کشاورزی وزارت جهاد کشاورزی از توزیع اینترنتی یک رقم پرمحصول برنج ایرانی و انواع برنج در سامانه بازرگام خبر می دهد و میگوید: در روزهای آینده برنج طارم با قیمت مناسب در سامانه بازرگام آغاز می شود.

ما خیلی خوش می گذرد، زندگی عالی داریم، زندگی عالی داریم، زندگی عالی داریم، زندگی عالی داریم.

او مي‌افزايد: فقط در روز زنجشنبه هفته گذشته 55 تن برنج ايراني در تهران منتشر شده است. وو توضیح می‌دهد: از ابتدای امسال ۳۰۰ هزار تن برنج خارجی با كيمت كمتر از ۲۰ هزار تومان در هر هيل عيلوعرم. Hunar، بنگلادش، هند، هند، تایلند، هند

میخواهی راجع بهش صحبت کنیم؟

[ad_2]

Braylon Mccoy

محقق حرفه ای وب. پیشگام الکل متعصب تلویزیون دوست حیوانات در همه جا.

تماس با ما