چرا بچه ها آینه را دوست دارند

برای شروع با فهرست کوتاهی از آینه‌های به‌روز مستقر در برخی کشورها و ارائه آن به آینه‌های رتبه‌بندی، می‌توانید فهرست را از Pacman Mirrorlist Generator دریافت کنید. بیایید با هم ارتباط برقرار کنیم و ببینیم چه تجربیات و رویدادهای شگفت انگیزی را می توانیم با هم خلق کنیم. برای آینه‌ها، مشکل باید در پروژه «Arch Linux» باز شود (لیست را دقیقاً زیر کادر ورود ببینید، یا «switch» را در صفحه جستجو کنید)، با نوع کار «گزارش اشکال»، دسته «Mirrors». در واقع، ما می بینیم که بسیاری از آنها هنگام نقل مکان به خانه های جدید، بازسازی و/یا نوسازی برای دریافت خدمات اضافی برمی گردند. میله پرده حمام را چند اینچ روی دیوار به سمت بالا حرکت دهید تا چشم را به سمت بالا بکشید و توهم فضایی بزرگتر و مجلل را ایجاد آینه بک لایت کنید. این صندلی های تاشو حتی مهمان نوازتر از کوسن های کف هستند. صندلی های کوچک و ساده چوبی یا پلاستیکی محکم به صندلی های پلی استر بزرگ یا صندلی های تاشو فلزی سرد ترجیح داده می شوند. آنچه با همه چیز کار می کند: هنر و منسوجات آسیایی که طبیعت را به شیوه ای شیک تجلیل می کنند، مانند باتیک. کرکره های چوبی یا پرده های چوب کبریت؛ شیشه و ظاهر شیشه ای اکریلیک کشش و تاکید; خنثی های غنی (آبنوس، عاج، چوب ماهون)؛ چند رنگ جواهری؛ و اشکالی که یا به صورت پایین تر از قبل تراشیده شده اند یا به شکلی بی عیب و نقص ساخته شده اند.

آرت دکو بر اساس رنگ های سفید، عاج و خاکستری به علاوه مشکی و سرد متالیک، پیچیده و براق است. پروژه‌های معتبری که شان در آن مشارکت داشته است عبارتند از – شهر آسمانی اوکلند، تالار شهر اوکلند، فرودگاه بین‌المللی اوکلند، استادیوم بندر شمالی، گالری هنری کرایست‌چرچ، آپارتمان‌های پونامو، ریس، آپارتمان‌های خیابان هالنشتاین، سوفیتل کوئین‌ستون، هتل اسپایر. بیشتر پروازها از لاس وگاس یا مرکز فضایی کندی در فلوریدا منشا می گیرند، اما از آنجایی که بسیاری از فرودگاه ها می توانند یک 727 را در خود جای دهند، این شرکت مشتریان را به پروازهای چارتر از نزدیکترین فرودگاه اصلی خود دعوت می کند، و دستیابی به یک رویای مادام العمر یعنی سرپیچی را بسیار آسان تر می کند. جاذبه زمین. اما می توانید با آویزان کردن یک آینه ساده به تابش نور در اتاق کمک کنید. نکات بعدی به حداکثر رساندن نور تا جایی که می توانید مربوط می شود. رنگ می تواند ظاهری کاملا متفاوت به حمام شما بدهد، حتی بیشتر از یک گلدان گل های تازه. از آنجایی که آینه دارای نور پس زمینه نوار نوری است که در پشت آن پنهان شده و آینه را نمی گیرد، آینه صاف و سالم است، بنابراین بزرگتر به نظر می رسد و نور بیشتری را منعکس می کند. همچنین اگر خیلی کوتاه به نظر می رسد، می توانید نواری از پارچه هماهنگ را به پایین پرده بچسبانید یا بدوزید.

گزینه دیگر این است که دیوارهای خود را با کاغذ دیواری پارچه ای جدا شونده بپوشانید. با استفاده از رنگ پارچه، طرحی را روی پرده‌های دوش یا پنجره‌ها – و حتی تشک‌های حمام – استفاده کنید. پیچاندن ملحفه‌های حمام، دستمال‌های دستشویی و حوله‌های دستی و قرار دادن آن‌ها در ظرفی تغییر کاربری‌داده‌شده – مانند یک گلدان به‌سبک ویکتوریایی – جذابیتی شبیه آبگرم و حس طراحی را به کوچک‌ترین حمام‌ها اضافه می‌کند. برگردان‌های وینیل روی دیوار، درب دوش یا حتی توالت، با قابلیت استفاده آسان و حذف آسان، می‌توانند جلوه‌ای طراح را به شما ببخشند. برگردان‌های وینیل را می‌توان در فروشگاه‌های لوازم خانگی خریداری کرد یا به‌طور سفارشی سفارش داد تا یک نقل قول یا شی مورد علاقه را منعکس کند، مانند اختاپوس. شما می توانید با آنها والدین خود را تحت تأثیر قرار دهید و مادر و پدر پیر عزیز را از خمیدن روی تخت دو طبقه دور نگه دارید. آیا زیبا نیست وقتی به والدینی فکر می کنید که در یک حرفه خاص شروع به کار کردند و سپس کسب و کار را بیشتر و بیشتر ساختند تا بتوانند این میراث را به فرزندان خود بدهند؟ کیسه های لوبیایی مبلمان استاندارد خوابگاه هستند، اما تمایل دارند فضای بیشتری را نسبت به ارزششان اشغال کنند.

مشکل این است که چگونه می‌توانید یک اتاق خوابگاه مهمان‌نواز با صندلی‌های فراوان داشته باشید، وقتی مبلمان خود را کوچک کرده‌اید تا فضای خود را باز کنید؟ اما شما می خواهید با مکان های زیادی برای نشستن آماده شوید. اگر می خواهید اتاق خوابگاه خود را جادار جلوه دهید، این امر ضروری است. کوچک کردن زندگی خود به موارد ضروری نه تنها کمک می کند اتاق خوابگاه شما بزرگتر به نظر برسد، بلکه می تواند سالم و درمانی باشد. در دنیای مدرن که فضاهای زندگی تنگ در حال تبدیل شدن به یک هنجار هستند، آینه برای کیفیت زندگی شما کاملا ضروری است. ما تلاش می کنیم با طراحی ساده و کاربردی که می تواند کیفیت زندگی را افزایش دهد، الهام بخش و انگیزه افراد را برانگیزد. آینه حمام با نور پس‌زمینه Smartrun دارای ابعاد 24 اینچ در 36 اینچ است که برای اکثر روشویی‌ها و حمام‌ها اندازه مناسبی است، اما در صورتی که نسبت‌های مختلف را ترجیح می‌دهید، می‌توان آن را در اندازه‌های مختلف دیگری نیز یافت. نوع اندازه: شکل شش گوش، هر اندازه تقریباً است. هر دانشجوی سال اول کالج که به داشتن اتاق بزرگ خود در خانه عادت دارد، باید خود را با فضای کوچک و در نتیجه سبک زندگی جدید وفق دهد.

اما بهتر است از این زمان استفاده کنید تا خود را برای یک بازنگری کامل در سبک زندگی خود آماده کنید – و این شامل پشت سر گذاشتن چیزهای زیادی است. یک پرده حمام پنبه ای استاندارد ارزان است، اما با دوختن یا چسباندن روکش های مهره ای آماده روی آن می توانید فقط با چند دلار پرده حمام زیادی اضافه کنید. یک میله پرده دوش خمیده به اندازه یک میله پرده مستقیم دوش فضایی را اشغال می کند، اما به نظر می رسد زمانی که در داخل دوش می ایستید، مایل ها فضای آرنج را اضافه می کند. برخی از طراحان داخلی توصیه می کنند چند تکه مبلمان همرنگ (یا تا حد امکان نزدیک به) دیوارهای روشن خود را تهیه کنید. ما به برخی از مؤثرترین راه‌ها برای مقابله با فضایی که به شما داده شده و اتاق خوابگاه را تا حد امکان بزرگ نشان می‌دهیم، خواهیم پرداخت. این ممکن است در یک اتاق خوابگاه امکان پذیر نباشد، اما هر آینه ای کمک خواهد کرد، و هر چه بزرگتر، بهتر است.

البته این هم مهم است که وقتی نور را در اتاق دارید به چه چیزی بتابد. اگر در مورد Light Mirrors یا خدماتی که ما ارائه می کنیم سؤالی دارید، لطفاً امروز با یکی از دوستان دوستانه تیم ما تماس بگیرید. با گرفتن سه عکس متوالی در نوردهی های مختلف (کم نوردهی، نوردهی صحیح و بیش از حد) و سپس ترکیب تصاویر، نتیجه نهایی جزئیات را در هر دو ناحیه سایه و هایلایت حفظ می کند و اطمینان حاصل می کند که سوژه با نور پس زمینه به درستی نوردهی می شود. اگر این کار را می کنید، پس این فعالیت داستان رمز و راز را امتحان کنید. هنگامی که گیاهان خود را انتخاب می کنید، سعی کنید گیاهانی را پیدا کنید که مکمل دکوراسیون شما باشند. آینه ها بسیار تطبیق پذیر هستند زیرا می توانند هر سبک دکوراسیونی را نشان دهند و به راحتی می توانند نقطه مرکزی خانه شما باشند. برخلاف اتاق‌های نشیمن که برای داشتن ظاهری جدید به مبلمان جدید نیاز دارند، حمام‌ها را می‌توان با چند صد دلار با دکوراسیون جدید تازه کرد.

دانشگاه می تواند یک شوک فرهنگی برای نوجوانانی باشد که از زندگی در خانه به زندگی جدا از خانواده خود می روند، به خصوص زمانی که مکان جدید در یک اتاق خوابگاه کوچک در میان غریبه ها باشد. به همین دلیل به ما گفته می شود که اگر بتوانید اتاق خود را تزئین کنید، چه برای اتاق نشیمن، اتاق غذاخوری، اتاق خانواده یا حمام، آینه های ونیزی عالی هستند. این آینه خیره‌کننده به سبک معاصر است و برای حمام‌هایی که دارای وسایل مشابه سبک معاصر هستند، مناسب است، که می‌توان آن را با سینک‌های پایه یا میز روشویی آرایش جفت کرد. همچنین می تواند بسیار کاربردی باشد زیرا بدون ترس گزینه هایی را از مکان های سنتی و معاصر قرض می گیرد. رنگ یکی از مهم ترین انتخاب های طراحی داخلی است که می توانید انجام دهید و اتاق های خوابگاه نیز از این قاعده مستثنی نیستند. از نظر روانشناسی، به طور کلی درست است که اتاق های تاریک کوچکتر به نظر می رسند، در حالی که اتاق های روشن بزرگتر به نظر می رسند. در حالی که هزینه یک آینه جدید می تواند به صدها نفر برسد، یک گالن رنگ حدود 25 دلار قیمت دارد.

اگر دانشگاه شما به شما اجازه نمی دهد دیوارهای اتاق خوابگاه را رنگ کنید، پوسترها، نقاشی ها یا ملیله های بزرگی تهیه کنید که عمدتاً از رنگ های روشن استفاده می کنند. لعاب مجدد وان، دوش یا سینک به یک فرآیند چند مرحله ای اشاره دارد که شامل سنباده زدن و اعمال یک رنگ خاص است. محیط به نیازهای کلی نور برای اتاق کلی اشاره دارد، اما روشنایی کاری یک منطقه خاص مانند میز را روشن می کند. طراحان عاشق استفاده از سطوح بازتابنده به طور کلی برای کمک به روشن‌تر کردن اتاق هستند که به نوبه خود آن را بزرگ‌تر نشان می‌دهد. اگر می‌خواهید بدون وارد کردن حساب پس‌اندازتان، سرویس بهداشتی خانه‌تان را به واحه‌ای برای بازسازی خود تبدیل کنید، انجام این آزمون صرف‌نظر از بودجه می‌تواند به ایجاد ایده‌های زیادی کمک کند که دوست دارید. این نور خورشید را به بهترین وجه منعکس می‌کند، اما می‌تواند تاثیر بیشتری داشته باشد و احساس کنید که پنجره دیگری در اتاق خواب دارید. شما فقط می توانید نور خورشید زیادی را وارد کنید یا در یک خوابگاه کوچک لامپ های زیادی داشته باشید.

Mara Gomez

کارشناس توییتر متعصب موسیقی. جنرال الکل ماون. علاقه مندان به تلویزیون