9 مسئله بسیار ساده ای که می توانید برای صرفه جویی در زمان با روان درمانی انجام دهید

افراد به دلایل مختلف وارد روان درمانی می شوند. آموزش در مورد اختلالات خلقی به افرادی که از این شرایط رنج می برند کمک می کند تا الگوهای رفتاری و افکاری را که نشان دهنده بروز مجدد اختلال خلقی هستند، تشخیص دهند – و آنها را وادار می کند که به دنبال درمان اضافی باشند.

انتخاب Psychotherapy

Psychotherapy برخی از افراد با هدف خاصی به PVD Psychological Associates می آیند. مدل‌های نظری مختلفی وجود دارد که معمولاً توسط درمانگران روان‌پویشی استفاده می‌شود، و این مدل‌ها با ویژگی‌های خاص بیمار با این تصور که هیچ چارچوب مفهومی همه آسیب‌شناسی روانی را توضیح نمی‌دهد، طراحی شده‌اند.

مشاور خانواده

یکی از مواردی که اغلب در درمان دیده می شود، درمان تشخیص یا یک مشکل خاص است. مشکلات بین زوجین و مسائل ازدواج را نیز می توان با مشاوره در جنوب لندن حل کرد. صحبت کردن با یک مشاور یا روان درمانگر واقعا می تواند کمک کند زیرا درمانگر فردی است که می تواند همدلی و حمایت حرفه ای را ارائه دهد، اما به شیوه ای محرمانه و بدون قضاوت. درمان در خدمات مشاوره و روان درمانی جنوب لندن – SLCPS – می تواند بر اساس شدت مشکل و ممکن است به صورت روان درمانی طولانی مدت یا مشاوره کوتاه مدت باشد.

آیا این درمانگر قادر به تجویز دارو است؟ IPT را می توان به عنوان تنها شکل درمان یا همراه با داروها تجویز کرد. سوم، IPT می تواند به انتقال های دشوار زندگی مانند بازنشستگی، طلاق یا نقل مکان به شهر دیگر کمک کند. با صحبت کردن با بیماران به صورت تکی، روان درمانگر متوجه می شود که در زندگی مشتری در رابطه با آنچه در ذهن او اتفاق می افتد چه می گذرد.

دوم، می تواند به بیماران کمک کند تا غم و اندوه حل نشده را مدیریت کنند – اگر شروع پریشانی با مرگ یکی از عزیزان مرتبط باشد، چه اخیراً یا گذشته. حافظه‌درمانگران سرکوب‌شده از این که اکثر بیمارانشان به خاطر نمی‌آورند که مورد آزار و اذیت قرار گرفته‌اند، اذیت نمی‌شوند. حتی شایعاتی (غیر قابل باور، اما قوی) وجود دارد که سربازان هلندی به کودکان مسلمان شیرینی می دادند تا آنها را بکشند.

ایرادی ندارد که کمی وقت بگذارید و در مورد مزایا صحبت کنید، اما با فشار دادن این موضوع، هدف تمرین شکست می خورد. اگر اختلال شخصیت دارید، ممکن است در برقراری ارتباط با دیگران و برخورد با مشکلات روزمره به روشی که مورد انتظار گروه فرهنگی شماست، دچار مشکل شوید.

Psychotherapy

هنگامی که شما این مقاله را دوست داشتید، مایل به اطلاعات بیشتری در رابطه با مشاور خانواده (اکنون کلیک کنید) وب سایت خود باشید.

Kelvin Ashley

حل کننده مشکل متعصب سفر مادام العمر. بت نوجوان آینده. علاقه مندان به اینترنت آماتور.