درد مشترک یحیی گل‌محمدی و محمود فکری

[ad_1]

خبرورزشی: در پرسپولیسان کلاً گل نمی‌زنند و در استقلال هم وضعیت گلزنی خیلی بهتر از پرسپولیس.

مهدی عبدی در نیمه نهایی و فینال آسیا گل زد اما در لیگ برتر و در 6 بازی گذشته پرسپولیس گلی به ثمر نرسانده است و آرمان رمضانی هم که نه تنها گل نمیزند بلکه حتی یک را با عملکرد خود راضی نکرده است. بسیار مهم است که بتوانید این کار را انجام دهید.

عجیب اینکه وحید امیری هم امسال در نقش یک گلزن ظاهر نشده و ممبود عیسی آل‌کثیر کاملاً در خط حمله قرتز. بوتان ییهای و وادراش سای میهیند به روهای هادی

من نباید نگران او باشم. البته قائدی مقابل گلگهر دوباره هواداران را امیدوار کرد ولی فراموش نکنیم که در 8 هفته گذشته او و ارسلان مطهری هرکدام فقط یک گل زده و از شیخ دیاباته هم خبری نیست. خیلی ها می گویند با بازگشت دیاباته و تشکیل دوباره زوج فیل و فنجان، خط حمله استقلال جان می گیرد اما بدبینها می گویند فکری کلا باها خوب خارجی نیست و میلچ و دیاباته را مدیریت کند و از آنها بازی کند. ما نتوانستیم هیچ یک از مهمترین کارهایی را که تا به حال انجام داده ایم انجام دهیم.

نمی‌دانم می‌خواهید به جای دیگری بروید که بتوانید به مدرسه بروید. طالع بینی

به عنوان مثال در استقلال استقلال هافبک وسط بازیساز مشهود است و در پرسپولیس گلمحمدی روزی 2 بار اسم بشار رسن را می آورد و در واقع خود مربیان سرخابی میدانند که یکی از مشکلات اصلی تیمشان در خط هافبک است و البته در کنار آن ها هم کاملا آماده است من نمی دانم با شما چه کنم. پارسال استقلال با فاصله، تهاجمی تیم لیگ شد و پرسپولیس هم به حد نیاز و هر وقت لازم بود گل میزد اما این وضعیت در فاز هجومی (نه فقط خط حمله) به شدت بحرانی است و به وضعیت قرمز نزدیک شده است.

[ad_2]

Heidi Avery

پنکه تی وی جنرال. کارآفرین. پیشگام زامبی مغرور. تحلیلگر. خالق شیطانی متعصب توییتر.

تماس با ما