ریپورتاژ خود را با این نکات آسان-peasy متحول کنید

با این حال با ارائه محتوای با کیفیت و ریپورتاژ آگهی می توانید در سریعترین زمان مخاطبین خود را از خدمات و محصولات ارائه شده باخبر نمایید. از آنجا که وردپرس 30 درصد از اینترنت را تأمین می کند ، بیش از 11000 قالب مختلف و 50 هزار افزونه مختلف وجود دارد که همه آنها به این معنی است که می توانید تقریباً بدون نیاز به کد نویسی هر کاری را انجام دهید. از شما کاربران عزیزی که در حال مطالعه این مطلب هستید، دعوت می کنیم که با مراجعه به هر سایت در این دسته بندی، از مطالب موجود رد آن سایت بهره مند شوید. اکثر وبسایتها، رپورتاژ شما را در صفحه اصلی و بین مطالب خود منتشر میکنند. برخی وبسایتها هستند که رپورتاژ آگهی شما را به صورت مدتدار منتشر میکنند. لینکهای فالو همان لینکهای معمولی هستند که مقداری اعتبار به سایت شما منتقل میکنند و باعث کسب رتبههای بهتر میشوند. قرار نیست به صورت مستقیم تبلیغاتی را منتشر کنیم و ما همان طور که از نام رپورتاژ آگهی پیداست، به دنبال این هستیم که اطلاع رسانی، تبلیغات و برقراری ارتباط با مخاطبان از طریق متنی که ماهیت خبری و مقالهای دارد انجام شود.

اما در این بین، وبسایتهایی هم هستند که رپورتاژ اگهی را فقط در دستهبندی رپورتاژ منتشر میکنند و خبری از آن در صفحه اصلی نیست (البته گاهی با پرداخت مبلغ بیشتر، انتشار رپورتاژ در صفحه اصلی هم انجام میشود). یکی از بهترین کار این است که ریپورتاژ آگهی – رپرتاژ آگهی تان را در سایت های خبری بزرگ یا سایت های معروف و مجلات معتبر منتشر کنید. با این حال، وبسایتهای تفریحی معتبر و مورد اعتماد گوگل کم نیستند و رپورتاژ در این وبسایتها قطعاً به سئو شما کمک میکند. اگر مخاطبان متوجه اغراق یا دروغ شما شوند دیگر به برند شما اعتماد نمی کنند و این خسارت جبرانناپذیری در بر دارد. در واقع باید سراغ وب سایت هایی بروید که مخاطبان آن مشتریان بی القوه شما هستند و جذب محتوای شما خواهند شد. این دسته از سایتها به صورت تخصصی به یک موضوع مشخص میپردازند و مخاطبان آنها مشخص هستند. و اما برویم سراغ اصلیترین مزیت وبسایتهای تفریحی: قیمت رپورتاژ در این سایتها بسیار پایین است و بنابراین انتخاب ایدهآلی برای لینکسازی با هزینۀ مناسب هستند. برای صفحات داخل سایت ریپورتاژ خریداری کنید. اگر یک وبسایت دارای امتیاز اسپم بالایی است، پس بهتر است از انتشار رپورتاژ در آن صرف نظر کنید.

پس نمیتوانید روی جنبۀ تبلیغاتی رپورتاژ خیلی حساب باز کنید. پس طبیعی است که خوانندگان ثابتی داشته باشند که مدام به آنها سر بزنند. البته که طبیعی رفتار کردن در این مرحله خیلی مهم است، نیاز دارید وزن همه فاکتور ها را به خوبی بالانس کنید، دقیقا این بالانس کردن راه موفق و افزایش تاثیر رپورتاژ ها است. شروع این شیوه از اینجا بوده است که روزنامه ها و نشریات به دنبال کسب در آمد بوده اند و از راه انتشار مقالات با اهداف تبلیغاتی به پول بیشتری می رسیدند. لری پیج به این نتیجه رسید که اعتبار مطالب سایتها را میشود با بک لینکها مورد سنجش قرار بدهد و این شروع ایده موتور جستجوی گوگل بود. تازه کار شما شروع شده. این دستهبندی میتواند در تصمیمگیری به شما کمک بسیار زیادی بکند. با اینحال، اینکه دقیقاً بدانید یک سایت حاضر است چند لینک به شما بدهد، قطعاً در تصمیمگیری بهتر موثر است. ابتدا بگذارید در مورد تعداد لینک صحبت کنیم. یکی از این قوانین، تعداد و نوع لینکهایی است که حاضرند به سایت شما بدهند. حتی اگر رپورتاژ آگهی شما به دلیل پست های جدیدتر به صفحات دیگر تنزل یابد، باز هم لینکی که در رپورتاژ به وبسایت شما داده شده است همیشگی است و برای همیشه می تواند تاثیر خود را روی سئوی وبسایت شما داشته باشد.

از سمت دیگر، با توجه به اینکه وب سایت های در نظر گرفته شده برای انتشار ریپورتاژ، سایت هایی پر کاربر و پر بازدید هستند، انتشار ریپورتاژ آگهی باعث مشاهده شدن برند و کسب و کارتان خواهد شد و می تواند آگاهی بسیار مناسب و خوبی از برند شما را برای بازدیدکنندگان ایجاد کند که این اتفاق، به دلیل اعتماد بازدید کننده به سایت معتبر، باعث اثر گذاری بیشتر برای وب سایت شما خواهد شد. یعنی باید متن 100 درصد یونیک بوده و به صورت غیر مستقیم به تبلیغات محصول شما و یا برندینگ کسب و کارتان بپردازد. یعنی رپورتاژ شما فقط به مدت 6 ماه، 1 سال یا … رپورتاژ آگهی، نوعی متن برای معرفی خدمات یا محصول یا ویژگیهای کسب و کار است. آخرین مسالهای که هنگام ارزشگذاری بر روی یک وبسایت باید انجام دهید، این است که وبسایت مقصد چه محدودیتهایی از نظر تعداد کلمات و تصاویر برای شما قرار داده است. بهترین سایت برای رپورتاژ که میتواند بر روی سئو و بهینه سازی سایت شما اثرگذار باشد، مرتبط بودن آن با حوضه فعالیت شما است. برای مثال رستورانی که از گوشت محلی در پخت غذا استفاده میکند، میتواند با شیوه ای جذاب و متقاعد کننده در قالب یک داستان، مزایای استفاده از این نوع گوشت برای سلامتی و هم چنین کیفیت غذا های پخته شده با آن را شرح دهد.

Noe Gilbert

علاقه مندان به شبکه های اجتماعی. طرفدار الکل علاقه مند به فرهنگ پاپ مادام العمر. یک آدم فداکار قهوه

تماس با ما