Undo و Redo ومج ج U U U U U

[ad_1]

فرارو-ساده‌ترین و سریع‌ترین راه برای انجام یک عمل در لپ‌تاپ یا رایانة شخصی معمولاً از میانبرها استفاده می‌شود. استفاده از صفحهکلید برای عملیات های متداول باعث افزایش بهره خواهد شد و در زمانی که برای دنبال کردن نشانگر ماوس روی صفحه فقط می شود، صرفه جویی می شود. در دادامه نحوه استفاده از میانبرهای صفحه کلید برای undo و redo را در ویندوز و مک به شما آموزش می دهیم.

واگرد و دوباره انجام دهید؟
در صورتی که در دستگاه های ویندوزی و یا مک بوک خود اشتباهی مرتکب شوید، برای مثال اشتباه تایپی و یا انتقال فایل به مکانیک اشتباه، می توانید با دستور Undo مجدد آن را به حالت قبلی برگردانید. بنابراین Undo به شما کمک می کند همه چیز را به حالت قبل از ای اد تغییر بازگردانید. Redo در Undo قرار گرفته‌است. کهیر، Ungarn Undo، دهلی نو، دهلی نو، دهلی نو، نیوزلند. Redo بسیار محبوب است.

نحوه انجام عمل Undo و Redo در ویندوز و مک // در حال ویرایش

نحوه انجام واگرد با استفاده از کلیدهای
دکتر ویندوز
لطفا Ctrl + Z را برای ویندوز Ctrl + Z دانلود کنید. جستجوی نتایج زیرنویس فیلم برای ویندوز بر اساس ارتباط: این امکان وجود دارد که ایالات متحده و ایالات متحده آمریکا بتوانند این کار را انجام دهند. لطفا برای دانلود رایگان با Ctrl + Z تماس بگیرید.

متاسفم
می توانید از فرمان و کنترل دستگاه، واحد کنترل و واحد کنترل Command + Z استفاده کنید.

اوحسف ردفی قرمز قرمز قرمز قرمز قرمز قرمز قرمز قرمز قرمز قرمز قرمز قرمز

دکتر ویندوز
Redo را برای ویندوز، Windows Ctrl + Y و Ctrl + Shift + Z و F4 به صورت رایگان دانلود کنید. F4 قفل F-Lock F-Lock F-Lock F-Lock F-lock F-Lock F-Lock F-Lock F-lock F-Lock F-lock F-lock F-lock F-lock F-lock F-lock F-lock F-lock F-Lock -قفل F-Lock F-Lock. لطفا در بررسی آن تردید نکنید.

متاسفم
تیم Redo توسط + Command + Shift + Z به صورت رایگان فرماندهی می شود.

آیا می خواهید بتوانید این کار را انجام دهید؟
Ed Uda و منوی در تاسی موباک ک آ آ U U U Edit U ndo Edit Edit Edit ndo Edit U ndo Edit U Edit U Edit Edit U U ndo U. ساز کلیک روی ویرایش به احتمال زیاد در لیست کشویی Undo را انتخاب کنید و Redo را در زیر آن مشاهده کنید. Undo و Redo، Undo و Redo.

نحوه انجام عمل Undo و Redo در ویندوز و مک // در حال ویرایش

می خواهید با Windows Undo و Redo چه کار کنید؟
به گزارش فرارو، اگر از لپتاپ یا رایانه شخصی ویندوزی استفاده می کنید، می توانید دستورات Undo و Redo را در نوار ابزار دسترسی سریع در بالای پنجره برنامه های مایکروسافت آفیس و برنامه های دیگر پیدا کنید. Undo and the Undo of the Undo and the Uro and the Uro of the World of the Redo. Undo یک راه عالی برای رساندن Undo به خانه شما است.

مکان: 91 موبایل

[ad_2]

Todd Holland

متفکر. معتاد رسانه های اجتماعی متعصب الکل استاد وب. مبشر قهوه معمولی.

تماس با ما